MINDSTUDIUMIST

Tutvustus

2020. aastal alustasid endised klassivennad Rainer ja Kerdo Kristjan oma esimese ettevõttega, mille eesmärk on pakkuda parimaid veebipõhiseid ettevalmistuskursusi matemaatikas nii põhikooli lõpueksamiks kui ka gümnaasiumi riigieksamiks. Meie sooviks oli luua võimalikult lihtne ja kasutajasõbralik veebiplatvorm, mis sõltumata ajast ning õpilase asukohast võimaldab ligipääsu kvaliteetsetele ja taskukohastele kursustele. Iga kursus koosneb õppevideotest, mis on oma sisult lühikesed, ent tuumakad ja löövad, ning pakuvad õpilasele lisaks professionaalsele audiovisuaalsele poolele ka võimalust oma teadmisi praktikas rakendada. Oleme veendunud, et just praktika, mis kinnistab tuumteadmisi, ning kus käiakse läbi kõige olulisemad eksamiteemad, on efektiivseim viis, kuidas saavutada eksamil parim tulemus.

Meie südameasjaks MindStudiumis on teha kvaliteetsed ettevalmistuskursused nii eksamiteks kui gümnaasiumi sisseastumiskatseteks kättesaadavaks kõikidele õpilastele, olenemata nende leibkonna majanduslikust võimekusest kui ka geograafilisest asukohast.

Meie visioon on laieneda oma teenusega üle maailma ning olla oma ala tunnustatuim noortele suunatud veebikursuste pakkuja.

MindStudium – kiireim, kergeim, kvaliteetseim!

MindStudiumi meeskond

Meie eelised

SELGUS

Meie sihtpäraselt arendatud kursused muudavad kõik teemad lihtsasti mõistetavaks ja seda vaid ~15 minutiga iga päev.

LIHTSUS

Meie kursused on koostanud pikaaegse praktilise kogemusega eraõpetajad. Selleks oleme loonud spetsiifilise ja õpet toetava platvormi.

JÄRJEPIDEVUS

Meie kursused jäävad Sulle igaveseks ajaks alles ning kõiki videoid saad vaadata piiramatu arv kordi.

Juhtkond

Rainer Vann

Rainer on tegutsenud eratundide andmisega gümnaasiumist alates. Ta peab inimeste juures oluliseks loovust ja pidevat enesearengut, mis võimaldab luua maailma uut väärtust ning aidata teistelgi avada enda sisemist potentsiaali. Rainer leiab, et igaühel on võimalik iseenda kallal tööd tehes jõuda suurepäraste tulemusteni ning kõik muudatused saavad alguse teadlikkusest iseendast ja oma oskustest. Ta on lõpetanud Tallinna Reaalkooli, Surrey Ülikooli ärinduse ja finantsi erialal ning töötanud ärikonsultandina. MindStudiumis on tema vastutada ettevõtte tehniline ja majanduslik pool.

Kerdo Kristjan Tamm

Kerdo Kristjan on tegelenud eraõpetamisega ning oma õpilaste tulemuste parandamisega üle viie aasta, millest kolm professionaalselt. Selle aja jooksul on tema juhendamisel saanud abi kümned õpilased kõikides kooliastmetes. Ta usub, et oma teadmiste jagamine on kiireim tee püsiva väärtuse loomiseni ning parim viis aitamaks inimestel oma soove ja unistusi ellu viia. Kerdo Kristjan on veendunud, et praktika on tõe ainus kriteerium ning parim viis tulevikku ennustada on seda ise luua. Ta on Tallinna Reaalkooli ja Tartu Ülikooli vilistlane. MindStudiumis on tema haldusalas õppekvaliteet ning avalikud suhted.

Töötajad

placeholder
Anett Heinam
Turundus- ja müügijuht

placeholder
Helen Cornelia Kuklane
Monteerija